Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyApple iPhone 5: obrázky základní desky naznačují použití nové baterie

Apple iPhone 5: obrázky základní desky naznačují použití nové baterie [leak]

Apple podle dosud neověřených informací představí již šestou generaci svého mobilního telefonu za několik týdnů ? hovoří se o 12. září. Na webu se proto logicky objevuje stále více zaručených informací o tom, jak jeho očekávaná novinka bude vypadat a také obrázků různých komponent, které má obsahovat.

Dnes se můžete podívat na základní desku, kterou by měl nový iPhone (5) využívat. Konektor pro baterii má pět pinů, namísto čtyř použitých u stávajícího modelu (iPhone 4S), což by mohlo značit, že Apple u nového jablečného telefonu použije akumulátor s vyšší kapacitou. Ostatně bylo by to logické, všeobecně je totiž vedle čtyřjádrové SoC jednotky očekávána i podpora rychlých sítí LTE.

Nepřehlédněte:

Další fotografie znázorňuje, že otvory základní logické jednotky pasují na předem připravené úchyty na krytu. Vidět pak můžete i umístění jednotlivých bezdrátových modulů.

Těmto obrázkům bychom nevěnovali žádnou pozornost, kdyby je na web neumístila tatáž osoba, která již v srpnu 2011 ?leaknula? základní desku iPhonu 4S. Apple nástupce iPhonu 4 oficiálně představil až 4. října.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/iP5/“/]

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře