Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyApple dnes představí větší iPhony a možná i něco dalšího

Apple dnes představí větší iPhony a možná i něco dalšího

Dnes v sedm hodin večer středoevropského času začíná očekávaná tisková konference společnosti Apple, na které budou představeny dva nové modely telefonu iPhone a možná i chytré hodinky iWatch.

Akce se uskuteční v kalifornském Cupertinu v sále budovy The Flint Center, který pojme až 2 400 lidí a kde byl představen původní Mac. Zdá se tedy, že Apple bude chtít dnešní den zapsat do historie něčím významným. V pozvánce, kterou vybraná média před několika dny obdržela, se toho moc neříká. Dominuje ji datum 9.9.2014, pod kterým se tajemně píše „Kéž bychom mohli říci více“. Firma žádné další podrobnosti neuvádí.

Podle všeho dnes kromě iPhonů 6 dojde ale i k představení jiných zařízení či služeb. Hodně se mluví o inovovaných Macboocích Air s čipy Intel Core M a chytrých hodinkách iWatch.

Apple bude dnešní keynote streamovat živě. Pro sledování tiskovky budou opět nutné jablečné produkty. Tedy Safari na OS X a iOS 6, případně Apple TV. Uživatelé jiných platforem, třeba Windows, budou mít zase můlu.

487

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře