Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyApokalypsa: První digiromán pro Android a iOS je tu!

Apokalypsa: První digiromán pro Android a iOS je tu!

Majitele chytrých telefonů a tabletů čeká dosud nepoznaný zážitek. V těchto dnech vychází první český digiromán se slibným názvem Apokalypsa. Jedná se o zcela nový způsob využití mobilních zařízení pracujících s operačním systémem Android a iOS.

Digiromán, jak už samotný název napovídá, je spojením klasického knižního románu s digitálními aplikacemi. Animace, česky dabovaná emotivní videa, která do děje vnášejí nečekané napětí a zvukové plochy, navozují dokonalou iluzi reality. To jsou prvky, s nimiž se čtenář doposud nesetkával.

Digiromán Apokalypsa je možné rozečíst zdarma. Stačí si do svého zařízení stáhnout free aplikaci, k níž čtenář získá první dvě epizody jako bonus. Následuje dalších jedenáct epizod, vycházejících na pokračování. Záleží na čtenáři, zda ho konspirační thriller z prostředí Vatikánu, kde právě chystají vraždu papeže, zaujme. Autorem Apokalypsy je Mario Giordano, autor populárního televizního seriálu Místo činu.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Digiroman/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře