Aplikace Tinycore vám zobrazí informace o CPU, RAM a baterii na oznamovací liště


Aplikace Tinycore vám zobrazí informace o CPU, RAM a baterii na oznamovací liště

Zajímají vás informace o chodu procesoru, vytížení operační paměti a kapacitě baterie? Potom určitě nepohrdnete aplikací Tinycore! Ta všechna tato data zobrazí na oznamovací liště, abyste je měli stále při ruce.

Jinak vcelku minimalistická aplikace Tinycore dává lidem k dispozici velmi široké možnosti nastavení.V aplikaci si můžete vybrat barvu popředí i pozadí samotného indikátoru, jeho šířku, polohu a orientaci. A nakonec potom dodáte, jak často chcete informace v indikátoru obnovovat.

Samozřejmě Tinycore je navržená takovým způsobem, aby váš telefon zbytečně nezatěžovala. To znamená, že například svou monitorovací činnost úplně odstaví v případě, kdy obrazovku svého smartphonu úplně vypnete, nebo spustíte jiné aplikace.

Aplikace je k dispozici pro platformu Android a to ve verzi 2.2 a vyšší. Z Google Play Store si ji můžete stáhnout bez jakýchkoliv poplatků.

Tinycore - CPU, RAM monitor
Tinycore - CPU, RAM monitor

tinycore

tinycore2

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.