Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyAplikace Tinycore vám zobrazí informace o CPU, RAM a baterii na oznamovací...

Aplikace Tinycore vám zobrazí informace o CPU, RAM a baterii na oznamovací liště

Zajímají vás informace o chodu procesoru, vytížení operační paměti a kapacitě baterie? Potom určitě nepohrdnete aplikací Tinycore! Ta všechna tato data zobrazí na oznamovací liště, abyste je měli stále při ruce.

Jinak vcelku minimalistická aplikace Tinycore dává lidem k dispozici velmi široké možnosti nastavení.V aplikaci si můžete vybrat barvu popředí i pozadí samotného indikátoru, jeho šířku, polohu a orientaci. A nakonec potom dodáte, jak často chcete informace v indikátoru obnovovat.

Samozřejmě Tinycore je navržená takovým způsobem, aby váš telefon zbytečně nezatěžovala. To znamená, že například svou monitorovací činnost úplně odstaví v případě, kdy obrazovku svého smartphonu úplně vypnete, nebo spustíte jiné aplikace.

Aplikace je k dispozici pro platformu Android a to ve verzi 2.2 a vyšší. Z Google Play Store si ji můžete stáhnout bez jakýchkoliv poplatků.

[appbox googleplay org.neotech.app.tinycore]

tinycore

tinycore2

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře