Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyAplikace Tank Navigator vyhledá čerpací stanice s akceptací karet CCS v ČR...

Aplikace Tank Navigator vyhledá čerpací stanice s akceptací karet CCS v ČR a SR

Mobilní aplikace Tank Navigator pomůže řidičům na cestách snadno najít čerpací stanice akceptující karty společnosti CCS a mimo to jim naservíruje až pod nos také informace o ceně pohonných hmot.

Nová mobilní aplikace pro iOS a Android vyhledává čerpací stanice přijímající karty CCS v České a Slovenské republice, a to jak v blízkém okolí, tak i stovky kilometrů daleko. Řidičům na cestách jsou rychle a přehledně k dispozici podrobné informace o čerpacích stanicích jako například: každý den aktualizovaná cena pohonných hmot, provozní doba, adresa, kontakt a jiné služby, které jsou na místě poskytovány.

Uživatelé Tank Navigatoru mají na výběr filtrování čerpacích stanic dle typu paliva, řazení (nejlevnější nebo nejbližší), vybavení nebo značky. Největší výhodou aplikace je možnost navigování pomocí GPS přímo k vybrané čerpací stanici a dále pak možnost uložit si oblíbené stanice nebo vyhledávání ostatních míst přijímajících karty CCS (parkoviště nebo autoservisy).

„Při užívání aplikace Tank Navigator spatřuji největší výhodu v snadném a rychlém nalezení nejlevnější nebo nejbližší čerpací stanice dle zvoleného typu paliva se zobrazením cen PHM. V blízké budoucnosti plánujeme rozšíření aplikace  i  o další funkcionality, jako je např. znázornění čerpacích stanic s cenami PHM na zvolené trase jízdy, což řidičům přinese ještě více pohodlí i potenciálních úspor,“ uvedl Jan Polívka, generální ředitel CCS.

Mobilní aplikace Tank Navigator je zdarma ke stažení na Google Play a App Store.

[appbox googleplay eu.unicornsystems.ccs]

[appbox appstore id987967156]

Hlavní funkce:

– Vyhledání čerpacích stanic dle ceny nebo vzdálenosti
– Zobrazení čerpacích stanic na mapě
– GPS navigace k vybrané čerpací stanici
– Detailní informace o čerpací stanici: adresa, telefon, otevírací doba, dostupné služby
– Denní aktualizace cen PHM
– Možnost výběru oblíbených čerpacích stanic
– Volba typu paliva
– Vyhledávání v nastavitelném okruhu až 30 km
– Filtrování stanic podle značky řetězce a podle dostupných služeb
– Vyhledání parkovišť a autoservisů akceptujících karty CCS

unnamed117RSHQ7 unnamedH8WPEXON unnamedMOEHGONK

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře