Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyAplikace Tabletenky: Prozkoumá podle ceny a dostupnosti nejlevnější let a rovnou ho...

Aplikace Tabletenky: Prozkoumá podle ceny a dostupnosti nejlevnější let a rovnou ho i zarezervuje

První mobilní československý srovnávač cen letenek byl donedávna dostupný pouze pro produkty od značky Apple. Nově spouští společnost AARON GROUP verzi této populární aplikace také pro operační systém Android a zároveň i vylepšenou jablečnou variantu.

?Tabletenky uživateli poskytují porovnání nabídky od různých prodejců podle zadaných parametrů,? vysvětluje jednatel společnosti AARON GROUP Zdeněk Hoffmann. F

Firma naslouchala uživatelům a na nových Tabletenkách pracovala na základě jejich připomínek. ?Zjednodušili jsme některé kroky během výběru letenky a také jsme se rozhodli zaměřit na uživatele Androidu, protože jich je v České republice značný počet,? uvádí Hoffmann.

Více jak čtyři měsíce užívání a účast mezi odborníky na AppParade daly vzniknout funkční a zábavné aplikaci. Mezi významná vylepšení patří srovnání ceny letenky na jedno kliknutí, možnost zadání parametrů ve vstupním formuláři, jako jsou například přímé lety nebo konkrétní letecké společnosti. V neposlední řadě také zobrazí ceny za jednoho cestujícího.

Mobilní aplikace Tabletenky funguje jako klasické srovnávače cen na internetu. Na rozdíl od masivních online srovnávačů vybírá pouze z konkrétních a ověřených společností.

?V Česku a na Slovensku využívá aplikaci 16 významných cestovních kanceláří a prodejců letenek,? upřesňuje Hoffmann. Tabletenky jsou rychlé a mají snadné ovládání. Snahou aplikace je nabídnout koncovému uživateli funkčnost, zábavu a v neposlední řade se také stát marketingovým nástrojem. ?V současné době probíhá stále více a více nákupů na internetu a speciálně zakoupení letenky je přesně ta, kterou měl online svět umět vyřešit,? doplnil Hoffmann.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/tabletenky/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře