Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyAplikace SplitCloud nabízí dva nezávislé přehrávače v jednom

Aplikace SplitCloud nabízí dva nezávislé přehrávače v jednom

Pokud jste někdy byli požádáni o sdílení sluchátek ke společnému poslouchání hudby s někým, kdo měl rozdílný hudební vkus či zrovna nebyl stejně naladěný, tato aplikace je určena právě pro vás!

SplitCloud umožňuje sdílet vaše sluchátka s kýmkoliv, kdo je právě vedle vás, a poslouchat dvě různé skladby ve stejný okamžik. To je užitečné zejména tehdy, pokud každý chcete poslouchat jiný styl hudby, ale máte k dispozici pouze jedno mobilní zařízení nebo jeden pár sluchátek. Tato situace často nastane například při společném letu či delší cestě vlakem nebo autobusem. Nebo také na pláži či ve škole.

Aplikace nabízí dva nezávislé přehrávače v jednom a umožňuje přístup k veškeré hudbě bezplatné streamingové platformy SoundCloud v režimu streamování. Navíc máte přístup ke všem skladbám, které jsou již uloženy v knihovně hudby vašeho iOS zařízení.

Nemáte zrovna důvod k poslouchání ve dvou? Nevadí! SplitCloud lze také použít jako běžný hudební přehrávač pro každodenní poslech, pokud právě nepotřebujete hudbu s nikým sdílet.

[appbox appstore id1244515007]

Aplikace je navržena tak, aby fungovala také offline. K dispozici vám budou všechny skladby, které máte uloženy jako oblíbené, plus všechna hudba ve vaší knihovně.

Níže naleznete odkaz na krátké video, které vysvětluje, jak aplikace funguje:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře