Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyAplikace Portmonka má další výhodu pro své uživatele. Do nabídky přidává platební...

Aplikace Portmonka má další výhodu pro své uživatele. Do nabídky přidává platební metodu Masterpass

Portmonka, která se řadí mezi TOP české aplikace, spojila síly se společností Mastercard a přichází s dalším rozšířením nabídky pro své uživatele. V hlavním menu Portmonky nyní nově naleznou tzv. deeplink na mobilní platební aplikaci Masterpass, která funguje jako adekvátní náhrada fyzické platební karty.

Uživatelé Portmonky tak získají k platebním kartám rychlý a pohodlný přístup – stačí v aplikaci stisknout jediné tlačítko. U prodejců zapojených do programu Masterpass tak lze zaplatit nákupy jednoduše a rychle bez potřeby hotovosti. Postačí naskenovat QR kód mobilním zařízením.

„Aplikace Portmonka je primárně určena pro správu věrnostních karet, díky nimž uživatelé mohou ušetřit při nákupu v kamenném obchodě. V Portmonce najdou i slevové kupony a promo akce prodejců, na které včas upozorní tzv. push notifikace,“ říká Maxim Kratochvíl, produktový manažer Portmonky, a dodává: „Díky implementaci platební aplikace Masterpass budou nově moci využívat i další funkce a výhody, jako například uplatnit svoji věrnostní kartu z Portmonky u zapojených prodejců a rovnou přejít k platbě prostřednictvím deeplinku.“

Výhody aplikace Portmonka objeví v průměru více než 3 000 nových uživatelů týdně a na měsíční bázi ji využívá již více než 100 000 uživatelů. V současnosti je v aplikaci registrováno více než 3 250 000 věrnostních karet, které nepřekáží v peněžence, a více než 250 přednastavených partnerských karet, které mohou uživatelé zadat na pár kliknutí.

První česká aplikace pro správu věrnostních karet funguje na mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS.

[appbox googleplay cz.tomatolabs.portmonka]

[appbox appstore id492790417]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře