Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikace Portmonka je dostupná pro telefony s Windows Phone

Aplikace Portmonka je dostupná pro telefony s Windows Phone

Mobilní aplikace Portmonka za první rok od své existence překonala hranici milionu spuštění. Používá ji 97 tisíc unikátních uživatelů a v nabídce funguje 72 partnerských karet. Do dalšího roku vstupuje aplikace s významným rozšířením: bude fungovat i v telefonech s operačním systémem Windows Phone.

Portmonka pro WP je ke stažení na webu aplikace www.mojeportmonka.cz nebo na přímo ve Windows Phone Store. Průměrný uživatel má v aplikaci nahráno 5 karet a každý měsíc svou virtuální portmonku nejméně dvakrát otevře a použije. Aplikace systematicky pracuje na rozšíření moderních technologií ke každodenním nákupům.

Strategií Portmonky je propojovat se s těmi obchodníky, kteří sledují současné trendy a prodejní technologie jim umožňují poskytnout komfortní servis zákazníkům. Mezi nejvýznamnější partnery Portmonky patří drogistický řetězec dm drogerie, hobby markety OBI, lékárny Dr. Max, řetězec s volnočasovým vybavením Hervis, nábytkářský obchodní dům XXXLutz nebo soukromý dopravce Leo Express.

Portfolio obsahuje i oděvní značky, všechna česká multikina, obchodní centra a významná knihkupectví. Díky Portmonce přibylo do českých věrnostních klubů více než 35 tisíc nových členů. Partnerské prodejny jsou v aplikaci označeny zelenou fajfkou, signalizující bezproblémovou akceptaci karet v Portmonce, POS materiály přímo v prodejnách a provozovnách partnerů a všechny aktivity jsou podpořeny partnerským marketingem.

Necelých šedesát tisíc aplikací funguje na mobilních telefonech s operačním systémem Android, čtyřicet tisíc na platformě iOS. Nově od listopadu letošního roku se spouští Portmonka i ve verzi pro Windows Phone.

„Do konce roku očekáváme výrazné navýšení počtu uživatelů právě díky verzi pro WP,“ říká produktový manažer aplikace Portmonka Petr Švec a doplňuje, že se jedná zhruba o desítku tisíc nových „portmonkářů“. Celkově plánuje aplikace počet uživatelů zdvojnásobit a dostat se až na 200 tisíc aktivních majitelů.

[appbox appstore id492790417]

[appbox googleplay cz.tomatolabs.portmonka]

[appbox windowsphone 875a6edc-efc6-4624-a9f9-3ab07b12ea09]

6

2 4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře