Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyAplikace naučí iPhone 5S natáčet kvalitní 4K video. Ke stažení je za...

Aplikace naučí iPhone 5S natáčet kvalitní 4K video. Ke stažení je za 25 000 Kč

Natáčet 4K video dnes umí kdejaký smartphone s Androidem. Mobily Applu ne. Ani ty nejnovější. Můžete to naučit alespoň loňský iPhone 5S. Jde jen o to, abyste v peněžence měli zbytečných 899,9 eur.

Na přesně takovou částku si vývojáři z i4software cení svou aplikaci Vizzywig 4K, která na iPhonu 5S (avšak jen na 32GB a 64GB modelu, a navíc pouze s iOS 7) zpřístupňuje možnost natáčet video v 4K režimu při 24snímcích za sekundu.

Video ve vysoké kvalitě vzniká pospojováním v rychlém sledu za sebou vyfocených obrázků v rozlišení 3 840 × 2 160 pixelů, které se synchronizují se záznamem zvuku.

Takzvané sekvenční snímání (burst mode) je v případě iOS 8 limitováno na pouhých 10 fotek za sekundu, proto iPhony s tímto systémem nejsou s Vizzywig 4K kompatibilní. Aplikace, která krkolomně a navíc za obrovské peníze supluje to, co mobily s Androidem umí už rok, kromě záznamu videa umožňuje i jeho následnou editaci: můžete do videa vkládat jednoduché popisky a také různé efekty.

Pokud bez svého iPhonu 5S nemůžete žít a chcete ho mermomocí naučit natáčet video ve vysokém rozlišení, připravte si zhruba 25 000 a hurá na nákupy do App Storu.

[appbox appstore id913424818]

1

5 2

3 4+

Zdroj: SlashGear

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

7 KOMENTÁŘE

  1. Bezte do pi* s tim co androidu telefony umi uz roky. Me osobne to nezajima. Mate maly pindoury ze si musite furt neco dokazovat?

  2. Mám Android hodně rad a byl jsem jeden z těch co si z Applu dělali srandu a schazovali ho. Před cca týdnem se mi rozbila ma galaxy S3 a já si koupil iPhone 5S. To, ze neumí natáčet 4K je drobnost proti tomu co nabízí, protože ačkoliv jsou iPhony na papíře slabší, na vlastní kůži jsem poznal, ze opak je pravdou. Za celou dobu nebyl jedinej bug, zádný zásek, nebo jiná chyba. Na všechno se mužů 100% spolehnout. Každy kdo má Android by se mel zamyslet. Za cenu, kterou za telefon zaplatíte totiž dostanete naprosto spolehlivé zařízení. Androidu křivd už nechci, je to dobrý systém, ale iOS je pořad o laťku víš.

    • Takže se ti rozbila S3 a nahradil jsi ji o 2 roky novějším modelem Iphonu. Mě se rozbila oktavka z 2006 a teď mám oktavku z 2013. Ta nova je prostě o laťku výš…
      Android není delany na hw, jako IOS, proto nemůže být tak optimalizovaný jako IOS. Je to otevřený systém zdarma, který lze narvat do telefonu za 3 000, a který uživateli rozhodně nabídne víc než IOS a nesvazuje mu ruce. Plynulost je jediná výsada Iphonu. Pokud se ti Xnasobna cena za nepatrnou plynulost telefonu, který umí to samé nebo i méně, než telefon 2x i 3x levnější zda adekvatni, tak můžeš nadále žít v marketingové pasti jménem Iphone. Možná tak 5 % lidí si umí obhájit důvod proč věnuje charite jménem Apple řádově několik tisíc pouze za znacku. Zbytek to stále nechápe a ani to chápat nechce, protože si přece „může každý kupovat co chce.“ Hlavně že je pak narváno v Lidlu při slevových akcích.

      • To že iPhone je robený na HW telefónu je blbosť, ten procesor a grafika sú vyrobené na rovnakej architektúre (ARMv8) ako hocijaký iný mobilný procesor. Majú rovnakú inštrukčnú sadu teda aj rovnaké možnosti. Je to ako s počítačmi. Jedine v čom sa iOS zdá byť optimalizovaný (aj keď iba zdá) je to že nieje open source je malý a nezaberie žiadne miesto v Ram, ale tým pádom je dosť uzavretý a je nepoužiteľný pre ľudí ktorím nestačí telefonovanie a facebook.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře