Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyAplikace Můj Vodafone už zobrazuje vyúčtování za poslední půlrok

Aplikace Můj Vodafone už zobrazuje vyúčtování za poslední půlrok

Nově je možné v sekci Vyúčtování aplikace Můj Vodafone sledovat Vyúčtování i s detailním rozpadem až šest měsíců zpětně. Překlopením telefonu se zobrazí přehledný graf pro porovnání výdajů za poslední půlrok.

„Vyúčtování je jedna ze tří nejnavštěvovanějších stránek v aplikaci a meziročně se její návštěvnost zvýšila o 45 %. Proto jsme se při dalším rozvoji aplikace zaměřili na tuto sekci,“ říká Peter Baláž, manažer Online péče ve Vodafonu.

Vodafone také reagoval na přání zákazníků a na Facebooku spustil hlasovací soutěž. Uživatelé aplikace mohli hlasovat pro jeden ze čtyř letních motivů úvodního obrázku aplikace. Ten zákazníci najdou v nové verzi spolu s dalšími vylepšeními.

Zákazníci také určitě ocení další úpravu grafické podoby aplikace, která je tím pádem přehlednější a snadněji použitelná.

Aplikace Můj Vodafone je ke stažení zdarma a její používání nečerpá datový limit ani v zahraničí. Uživatelé tedy nemusí mít obavy ji na dovolené pravidelně používat pro kontrolu svých výdajů nebo čerpání jednotek.

[appbox windowsphone 2334f9f3-3ae0-4424-bff1-7420dde35a34]

[appbox appstore id509838162]

[appbox googleplay com.zentity.vodafone]

screen568x568

Zdroj: TZ Vodafone

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře