Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyAplikace Microsoftu budou přítomny i u letošních tabletů Samsungu

Aplikace Microsoftu budou přítomny i u letošních tabletů Samsungu

Služby a aplikace jako Microsoft Office či Skype budou nyní dostupnější na více zařízeních Samsung pro větší počet uživatelů i firemních zákazníků. Jihokorejský výrobce je plánuje do svých produktů se systémem Android instalovat předem.

Samsung a Microsoft rozšířily své obchodní partnerství, jehož výsledkem budou dostupnější mobilní služby od společnosti Microsoft pro více spotřebitelů a firemních zákazníků. Samsung plánuje předem instalovat služby a aplikace Microsoftu ve svém portfoliu zařízení se systémem Android. Bude také zajišťovat zabezpečené mobilní služby pro firmy, a to prostřednictvím speciálního balíčku sestávajícího z Microsoft Office 365 a Samsung KNOX.

Jak již bylo uvedeno na Mobile World Congress, Samsung do nových smartphonů Galaxy S6 a Galaxy S6 edge předinstaloval služby OneNote, OneDrive a Skype. Tyto nové telefony jsou navíc vybaveny dodatečným cloudovým úložištěm o velikosti 100 GB na dobu dvou let prostřednictvím  OneDrive.

V první polovině roku 2015 je v plánu také instalace aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive a Skype do vybraných tabletů s Androidem.

„Naším cílem je vycházet vstříc stále se vyvíjejícím potřebám spotřebitelů i firemních zákazníků a dát jim více možností objevovat nové mobilní zážitky. Věříme, že naše prémiové mobilní produkty nabídnou ve spojení se službami Microsoft uživatelům mobilitu, kterou potřebují jak v osobním, tak pracovním životě,“ řekl SangChul Lee, výkonný viceprezident strategického marketingu, IT a mobilní divize společnosti Samsung Electronics.

2015032417414819685

 

Zdroj: Samsung

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře