Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyAplikace Lazy Swipe vám pomůže ovládat smartphone pohodlněji

Aplikace Lazy Swipe vám pomůže ovládat smartphone pohodlněji

Člověk má ve svém mobilu často nainstalovány desítky aplikací, během všedního dne jich však obvykle využije jenom zlomek. Přehrabovat se v té hromadě zbytečností stále dokola přitom nebývá nic příjemného. Pokud se tomu chcete vyhnout, musíte obsah mobilu vymazat, nebo si stáhnout Lazy Swipe. 

Lazy Swipe pracuje následovně. Po instalaci aplikace potažením na dolní straně obrazovky můžete kdykoliv vyvolat přehledný půlkruh. Ten vám nabídne dva různé seznamy – nejpoužívanější aplikace a dále aplikace, které jste měli spuštěné či stažené a nainstalované naposledy. Vedle toho pak skrze nabídku Lazy Swipe můžete ovládat všechna důležitá nastavení smartphonu či tabletu včetně zapnutí/vypnutí wi-fi, bluetooth, datového přenosu atd.

Díky tomuto minimalistickému kruhu se tak dostanete ke všemu důležitému velmi rychle, bez nutnosti vyhledávání položek v klasickém seznamu aplikací. Lazy Swipe je navíc velmi přehledná a skvěle se ovládá i lidem se slabším zrakem.

Aplikace Lazy Swipe je v současné době k dispozici výhradně pro Android 4.0 a vyšší a to zcela zdarma.

lazyswipe2

[appbox googleplay com.lazyswipe]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Zaujimave… ale dost ma rozculuje, ze aplikacia ktora sluzi na ulahcenie pristupu si paradoxne pyta pristup ku kontaktom, smskam, telefonu, mediam a suborom, informacie o wifi atd…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře