Aplikace KinScreen mění dobu automatického vypnutí obrazovky podle potřeby


Aplikace KinScreen mění dobu automatického vypnutí obrazovky podle potřeby

I přestože Android nabízí spoustu různých nastavení, není ani zdaleka dokonalý. Díky otevřenosti tohoto operačního systému však spoustu nedostatků můžeme dohonit vlastními aplikacemi. Tak například pokud byste si chtěli přizpůsobit automatické vypínání displeje, pomůže vám KinScreen.

KinScreen je drobná aplikace, která komunikuje se senzory. Díky tomu rozpozná, zdali telefon držíte v ruce a tudíž ho potřebujete rozsvítit, nebo zdali jste ho položili na stůl a tak by mělo dojít k jeho vypnutí. Díky komunikaci s proximity senzorem je aplikace opravdu velmi přesná – dokonce dokáže rozpoznat, že jste si smartphone vložili do tašky nebo kapsy, takže nehrozí zapnutí ve chvílích, kdy se to nehodí.

Uvnitř aplikace samozřejmě najdete také možnost pokročilého nastavení. Pokud si s ní pohrajete, docílíte vyššího uživatelského komfortu při používání Androidu a zároveň i větší výdrže na baterii. Zbytečné rozsvěcování displeje, nebo příliš dlouhá prodleva mezi používáním smartphonu a okamžikem, kdy se displej sám vypne, je totiž hlavní příčinou jejího vybíjení.

Aplikace KinScreen je k dispozici pro Android. Z Google Play Storu si ji můžete stáhnout zcela zdarma.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/kinscreen/“/]

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.