Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikace Google Earth pro iOS nabízí 3D mapy

Aplikace Google Earth pro iOS nabízí 3D mapy

Společnost Google aktualizovala svou aplikaci Earth pro platformu iOS, která ji doslova dává nový rozměr. Do nové verze populárního programu byla totiž implementována položka Prostorově zobrazené budovy. Google tak přinesl 3D mapy na iOS zařízení dříve než Apple, protože iOS 6 mají zatím k dispozici pouze vývojáři.

Doposud je v 3D pohledu vymodelovaných jen čtrnáct měst. Najdete mezi nimi například San Francisco, Los Angeles, San Diego, Boulder, Charlotte, Portland, Tucson, Tampu či Řím, jako jediné město, které se nenachází na území Spojených států.

Abyste si 3D efekt na vašem zařízení mohli vychutnat, je zapotřebí abyste vlastnili alespoň druhou nebo třetí generaci iPadu nebo iPhone 4S. V případě, že jste majitelem slabších zařízení, jako třeba iPhonu 3GS, tak se vám nová vrstva v nabídce nezobrazí.

Aplikaci Google Earth pro iOS si můžete stáhnout zdarma

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Earth/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře