Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikace Dulux Visualizer vymaluje svět kolem vás

Aplikace Dulux Visualizer vymaluje svět kolem vás

Dulux představil unikátní aplikaci Visualizer, jež přenáší malování pokojů do nové digitální dimenze. Díky ní si prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu snadno navrhnete novou podobu svého domova. V reálném čase uvidíte náhled barevných kombinací přímo na displeji chytrého zařízení. Novou podobu pokoje můžete jednoduše vyfotit, nebo nahrát do panoramatického videa a ihned sdílet na sociálních sítích či komukoliv poslat.

Výběr barvy už není problém

Globální průzkum* realizovaný v 10 zemích světa ukázal, že 30 % zákazníků si před malováním snaží představit, jak bude vybraná barva na stěně vypadat a 39 % zákazníků probírá volbu odstínu s kamarády a rodinou před tím, než si barvu koupí. Právě proto přichází Dulux s inovativní aplikací Visualizer, která jim výběr barev do domácností zpříjemní a zároveň usnadní.

„Kromě natáčení panoramatických videí a jejich sdílení na sociálních sítích dokáže aplikace Dulux Visualizer rozpoznat odstíny z jakéhokoliv předmětu v interiéru i exteriéru a převést je na kódy vzorníku Dulux,“ vysvětluje Martin Brodský, Senior Brand Manager Dulux a dodává: „Získané odstíny můžete rovnou virtuálně aplikovat na zeď a vidět nový vzhled pokoje v reálném čase. Aplikace vám také pomůže s výběrem vhodného produktu.“

0f181b7a-be66-4d5c-aef1-7a9a5270aaba

Stáhněte si aplikaci zdarma

Aplikace Dulux Visualizer byla vytvořena pro operační systémy iOS i Android. Stáhnout ji lze zdarma na App Store nebo Google Play pod názvem Dulux Visualizer CZ. Minimální podporovaná verze iOS je 9.0, což pokrývá téměř 80 % všech uživatelů. U Androidu je aplikace funkční od verze 4.1.x, což zahrnuje celých 95 % uživatelů. V zahraničí si aplikaci stáhlo již více jak deset milionů uživatelů.

[appbox googleplay com.akzonobel.uk.dulux]

[appbox appstore id404007106]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře