Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyAplikace CPU Spy Reloaded vám umožní mít chod smartphonu zcela pod kontrolou

Aplikace CPU Spy Reloaded vám umožní mít chod smartphonu zcela pod kontrolou

CPU Spy Reloaded je vcelku šikovná aplikace na sledování chodu smartphonu s Androidem. Doposud trpěla ošklivým vzhledem, s tím se však autoři nakonec poprali a přinesli nám aktualizaci, díky níž aplikace konečně vypadá krásně. 

CPU Spy Reloaded je samozřejmě kompletně v Material Designu. Ten do aplikací obvykle vnáší jistou přehlednost, což je i případ CPU Spy Reloaded. Co se týče samotných funkcí aplikace, tam zůstalo všechno podstatné při starém.

Aplikace vám umožní sledovat chod vašeho smartphonu a to včetně zatížení procesoru. Aplikace vám přehledně ukáže, kolik výkonu spotřebovávají jednotlivé výpočetní operace a k tomu dodají i další statistiky o využití mobilu, například informaci o tom, jak dlouho se nacházel v režimu spánku, nebo jak dlouho jste ho vůbec nepoužívali.

Nová aktualizace pak aplikaci obohatila o možnost zobrazení využití vaší baterie a to včetně aplikací, které ji vybíjejí nejvíce. Další novinkou je možnost nastavit si upozornění na přehřátí smartphonu, které doprovázejí informace o tom, proč k přehřátí došlo, respektive které procesy za něj mohou.

Aplikace CPU Spy Reloaded je v Google Play ke stažení zdarma.

cpu-spy-reloaded

[appbox googleplay com.vibhinna.cpuspyfree]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře