Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyAplikace Apple Store je nyní v češtině a umožňuje nákupy z ČR!

Aplikace Apple Store je nyní v češtině a umožňuje nákupy z ČR!

Díky nové aktualizaci lze prostřednictvím mobilní aplikace produkty Applu a příslušenství k nim nakupovat už i v České republice. Další neméně významnou novinkou je překlad do češtiny.

Kromě nákupů produktů s nakousnutým jablíčkem ve znaku aplikace nabízí také přehled o všech vašich objednávkách, a kdo chce, může si nechat zasílat oznámení, které ho bude informovat na případnou změnu – např. že objednávka byla právě odeslána. Apple Store má povedené uživatelské rozhraní, ve kterém se rychle zorientujete, podporu pro Touch ID a dvoufázové ověření, a nechybí tu ani seznam tuzemských APR obchodů.

V aplikaci najdete opravdu vše, na co jste zvyklí z českého webového Apple Online Storu. Pokud tedy vlastníte iPhone, iPad nebo iPod touch, už možná nebudete chtít u Applu nakupovat jinak než přes svého mobilního miláčka…

[appbox appstore id375380948]

3 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře