Pátek, 17 května, 2024
DomůNovinkyApei QI L7000: Bezdrátová nabíječka, která dokáže fungovat také jako externí baterie...

Apei QI L7000: Bezdrátová nabíječka, která dokáže fungovat také jako externí baterie s kapacitou 7 000 mAh

Společnost Novotrek uvádí na trh kombinaci bezdrátové nabíječky a externí baterie pro bezproblémové dobíjení mobilních zařízení za každé situace.

Bezdrátové dobíjení je stále oblíbenější funkcí u mobilních zařízení. Nabíječka Apei QI L7000 ale tuto vlastnost kombinuje s dalším užitečným vylepšením. Funguje totiž současně i jako externí baterie. Vaše mobilní zařízení tak skutečně dokážete dobít kdykoli.

Nabíječka Apei QI L7000 podporuje standard Qi, který mimo jiné umožňuje současné dobíjení vícero zařízení a problémy mu nedělá ani fakt, když mezi mobilním zařízením a nabíjecí podložkou bude ležet například ochranné pouzdro apod.

Qi standard zařazuje mezi do svého portfolia stále více výrobců, nabíječky si proto rozumí s přístroji od HTC, Huawei, Sony, Motorola, Samsung, Nokia a mnoha dalšími.

Apei QIL7000_1

Apei QI L7000 kromě bezdrátového dobíjení dokáže fungovat také jako externí baterie s kapacitou 7 000 mAh. Uživatel ji tak může využít i v případech, kdy zkrátka není možné nabíječku připojit do elektrické sítě. Díky příznivým rozměrům se jedná o ideální řešení na cesty. Kapacita 7 000 mAh stačí na opakované dobití mobilních telefonů, mnohdy ale poslouží i pro dobití tabletů včetně modelů iPad.

V případě dobíjení přes externí baterii je nutné, aby bylo elektronické zařízení s nabíječkou propojeno pomocí kabelu.. Po přiložení mobilního telefonu k nabíječce dojde k automatickému probuzení a následnému zahájení nabíjení.

Doporučená maloobchodní cena včetně DPH a všech zákonných poplatků je pro model Apei QI L7000 1 699 Kč.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Apei QIL7000/“/]

Zdroj: TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře