Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyAnonymous pokračují v boji proti ISIS a Al-Káidě, zmizelo díky nim už...

Anonymous pokračují v boji proti ISIS a Al-Káidě, zmizelo díky nim už 200 účtů džihádistů

Jak Anonymous slíbili, tak také udělali. Hackerská skupina pokračuje ve válce proti ISIS a Al-Káidě, za posledních několik dní díky nim zmizelo několik twitterových účtů údajných džihádistů. 

Anonymous se mstí za oběti teroristického útoku na redakci karikaturistického magazínu Charlie Hebdo. Jako další by na řadu mělo přijít odtajnění některých facebookových účtů známých aktivistů.

Na twitterovém účtu Operace Charlie Hebdo Anonymous uveřejnili sumář své dosavadní aktivity. Podle něj se hackerům doposud podařilo zničit přes 200 twitterových účtů a několik webových stránek. V boji s teroristy hodlají pokračovat i nadále. Myslíte si, že je to správné? Nebo byste jim to zatrhli?

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

9 KOMENTÁŘE

  1. Jiste ze je to spravne, je to neuveritelne stupidni a nebezpecna banda, stejne jak vsichni muslimove.

    • Každé náboženstvo je stupidné a je alebo bolo nebezpečné. Holt ale islám najviac

  2. Je to správně! Ne se všemi aktivitami Anonymous souhlasím ale tohle je správná věc. Je dobře že je tu někdo, kdo se nebojí použít co má k dispozici…

  3. ANO, je to spravne! Kdyz je nemuzeme zabit, alespon omezit aktivity a s tim souvisejici komunikaci mezi sebou.

  4. Pro Tomáše : neberu ti tvuj nazor, jen bych chtela podotknout, ze zakladem etiky a moralky bylo desatero prikazani mozna si je najdi a precti trebas to tvuj nazor nejak ovlivni. 🙂 Jinak souhlasila bych se zablokovanim uctu lumpum jenze kde je jistota ze to tak opravdu je?

  5. Bohatý výběr kvalitních dárků k různým příležitostem, pro ženy, muže, rodiče, děti, sourozence, přátele… novinky ve všech cenových kategoriích, moderní, značkové, elegantní styl, technologie… jsem našla na těchto webových stránkách. Doporučuji.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře