Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyAnomaly 2: Boj o přežití s mimozemšťany už i na Androidu

Anomaly 2: Boj o přežití s mimozemšťany už i na Androidu

Vývojářský tým 11 bit studios vydal pro telefony a tablety s Androidem novou hru Anomaly 2. V této akční strategii se špičkovým vizuálním zpracováním budete muset provést svůj tým skrz věžemi chráněné struktury agresivní mimozemské civilizace.

Anomaly je mix strategie a akce, který osloví hardcore i příležitostné hráče. Nový díl oblíbené série nás opět přivádí na bojiště v blízké budoucnosti, kdy začala cizácká invaze, kterou musíte odrazit.

Po grafické stránce není Anomaly 2 příliš co vytknout. Prostředí je detailní a pěkně zpracované, o čemž vás přesvědčí i zveřejněný trailer. K dispozici je perfektně propracovaná singleplayerová kampaň a online multiplayer. Na hráče čeká také vylepšování jednotek a vozidel.

Hra je od včerejšího večera konečně dostupná také pro Android. V elektronickém obchodě Play si ji můžete pořídit za 103 korun. Pro iPhony a iPady vyšla už minulý týden.

[appbox googleplay com.elevenbitstudios.anomaly2game]

[appbox appstore id675066184]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře