Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyAnno: Build an Empire je mobilní sestra známé strategie od Ubisoftu

Anno: Build an Empire je mobilní sestra známé strategie od Ubisoftu

Vydavatel Ubisoft opět nakročil do mobilních vod. Po hrách Valiant Hearts : The Great War, Rayman Jungle Run, Assassin’s Creed Pirates nebo Prince of Persia Shadow&Flame přichází na Android vůbec s první budovatelskou strategií. 

Tato hra se jmenuje Anno: Build an Empire a nejedná se o nic menšího, nežli mobilního levobočka stejnojmenné počítačové hry.

Anno: Build an Empire je free-to-play hra, v níž je vaším hlavním úkolem rozvíjet svou říši a starat se o spokojenost svých poddaných. To znamená stavět ty správné budovy, obchodovat s jinými městy, objevovat nová zákoutí a spolčovat se s kamarády, abyste dosáhli na nějaké ty výhody. Právě sociální stránka hry by měla hráče nejvíce překvapit, neboť mezi přáteli budou probíhat diplomatické dohody, které si hráči určí sami hracími kartami. Jak to vypadá ve skutečnosti si opravdu neumíme představit, ale první ohlasy jsou víceméně pozitivní.

Jelikož je Anno: Build an Empire k dispozici ke stažení zdarma, nemá cenu se zahazovat podrobnými popisy. Raději si hru stáhněte a vyzkoušejte ji sami na vlastní kůži. A nezapomeňte nám pak dát vědět, jak se vám líbí. Anno: Build an Empire je vedle Androidu dostupná i pro iOS.

[appbox googleplay com.ubisoft.strategy.annobae]

[appbox appstore 739773583]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře