Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůRecenzeANKETA: Používáte na svém Androidu alternativní launcher?

ANKETA: Používáte na svém Androidu alternativní launcher?

Jednou z velkých výhod operačního systému Android jsou široké možnosti personifikace. Pakliže vám například nevyhovuje nadstavba výrobce, nepředstavuje to vůbec žádný problém. Stačí jen, abyste si z obchodu Play stáhli launcher, a výchozí prostředí se během okamžiku změní k nepoznání.

V dnešní anketě chceme vědět, jestli nějaký alternativní launcher ve vašem tabletu a smartphonu používáte. Hlasovat můžete pod textem nebo na titulní straně našeho magazínu v pravém sloupci.

Do komentářů nezapomeňte napsat, co vás k používání launcheru přimělo. Případně uveďte, proč o tom neuvažujete.

[poll id=“61″]

Best-Android-Launchers

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

19 KOMENTÁŘE

  • zkus aktualizace od přechodu na lolipop a nasledné aktualizaci se G3 už neseká 🙂 Bylo to jenom po přechodu na lolipop, ale po aktualizaci už je optimalizace dobrá …

 1. Já jsem spokojený se základním TouchWizem 🙂 S žádnými lagy se nesetkávám, a to mám levnější model Galaxy Core Plus.

 2. Nic se nevyrovná krásnému HTC Sense 🙂 I na slabších přístrojích šlape dost dobře, pokud po mobilu nechcete kouzla. (Desire C a tyhle mrdky)

 3. Ja osobně jsem si nejvíce oblíbil Yahoo Aviate Launcher a můžu vám říct že se minimálně 3 krát do měsíce koukám jestli není nějaký nový…..změna je život 🙂

 4. Kdysi dávno jsem měl Samsung Galaxy Mini koupený u O2, na něm jsem používal GO Launcher EX a na něm mi vadily aplikace, které bez rootu nešly odinstalovat. To samé jsem viděl u HTC. Pak jsem se od kamaráda dozvěděl, že existuje jakýsi čistý Android. Bez jakýchkoliv úprav od výrobce. Začal jsem zjišťovat více.
  Pak jsem si koupil LG Google Nexus 5 s čistým androidem 4.4.4, teď jsem aktualizoval na Android 5.0 a následně na Android 5.1, o kterém se Samsungu a dalším výrobcům ještě zdá, a nemůžu si stěžovat. Ani jedno zaseknutí, vše běží plynule, žádné zbytečné aplikace a co nepoužíváte to můžete v nastavení deaktivovat.
  Čistý Android bez ničeho FTW.

 5. ta anketa mi přijde nešťastně formulovaná, launcher mají všechny Android telefony a to už přímo od výrobce

 6. Už dlouho používám Smart Launcher a to jak na HTC Wildfire, LG G2 mini a Nexus 7 2012, launcher je dobře optimalizovaný a rychlý, ale nejvíc se mi líbí automatické řazení ikon do „menu“ – je to jako u aviate launcheru ale lepší. Nejradši bych launcher něco mezi Smart a aviate – normální plochy jako u každýho launcheru, ale nebyla by zde ikonka do hlavního menu – to by se už roztříděné vložilo někam mezui ostatní plochy

 7. To je dosť zle formulovaná otázka. Asi ste mali na mysli alternatívny Launcher tretej strany. Neviem, ale dosť pochybujem o tom, že by sa dal Android používať bez Launchera. Má ho aj čistý Android a aj nadstavby výrobcov.

  • Každý to az na vas 2 pochopil, chybu hledejte ve vašem mozku. S pozdravem, Hlawoun.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře