Pondělí, 24 června, 2024
DomůRecenzeAnketa: Jaký operační systém máte ve svém smartphonu?

Anketa: Jaký operační systém máte ve svém smartphonu?

Podle různých studií většina uživatelů vůbec netuší, jaký operační systém na svém chytrém telefonu používají. Patříte mezi tuto skupinu lidí i vy? Pokud ne, dokažte nám to! Hlasujte v naší nové anketě!

V právě probíhající anketě chceme vědět, jaké je zastoupení jednotlivých verzí operačních systémů napříč platformami u našich čtenářů.

Největší fragmentace se dá vzhledem k jeho velké dominanci na trhu očekávat u Androidu, diametrálně odlišné to ale bude v případě platforem iOS a Windows Phone.

Hlasovat můžete na titulní straně v pravé části nebo přímo tady ve článku.

[poll id=“38″]

droidicek

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

    • nejsem, musím dodávat základní funkce přes nespolehlivé aplikace. Bez rootu Android nejde používat. CM10 je lepší než stock ROMky, ale stejně tomu chybí spousta věcí, aspoň je stabilní. Snad nás spasí Ubuntu touch s neořezaným desktop modem.

  1. Když nejsi, tak hoď telefon do kanálu a kup si jinej…

  2. nej byl a je gingerbread ve verzi CM, škoda, že k tomu neni lepší HW. Ty dnešní blbosti jsou děs. Naštěstí foldermount a tuna dalších apk to řeší.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře