Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyAndroid válcuje konkurenci. Po celém světě byla aktivována již půl miliarda zařízení

Android válcuje konkurenci. Po celém světě byla aktivována již půl miliarda zařízení

Hugo Barra, ředitel produktového managementu Androidu, na sociální síti Google+ oznámil, že po celém světě bylo aktivováno již více než 500 milionů přístrojů s operačním systémem Google Android. A mimo to také potvrdil informaci o nových aktivacích, o nichž nedávno informoval Eric Schmidt.

Nepřehlédněte:

?Dnešek je velkým dnem pro Android? Po celém světě bylo aktivováno již více jak 500 milionů zařízení. Denně k nim navíc přibude přes 1,3 milionů nových zařízení. Jo a mimochodem, socha Androidu Jelly Bean je zpět na našem předním dvoře?.

Na místo, kam patří, se vrátila po nezbytných úpravách. Po několika dnech, co ji tam Google umístil, se totiž se přehřála a poškodila. Materiál, použitý na její výrobu, nevydržel velké teplo, které v červenci v Kalifornii panovalo, a na některých místech se poškodil. Informovali jsme vás o tom v této zprávě.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře