Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNa Android je k mání nová strategická hra od Kairosoftu, točí se...

Na Android je k mání nová strategická hra od Kairosoftu, točí se kolem vydávání časopisu

Vývojáři z Kairosoftu rozšířili svou řadu povedených retro strategií hrou s názvem Magazine Mogul. Budete se v ní starat o chod redakce zcela neznámého časopisu. Vaším úkolem přitom bude vést časopis takovým způsobem, aby se z něj stal nejčtenější plátek široko daleko.

Pokud jste hráli některou z Kairosoftích her, potom se v této hře budete cítit jako doma. Podobnost například s Game Dev Story je zpočátku dokonce tak nepříjemná, až vás napadne, zdali vám stálo za to hru kupovat. Zanedlouho však začnou lézt na povrch nové odlišnosti a nakonec jich ve hře napočítáte hned několik.

Zdaleka nejzajímavější novinkou je mírně překopaný systém utrácení zkušenostních bodů a pak i možnost dostat se do rady města a následně se starat také o rozvoj samotného města.

Jestliže jste žádnou hru od Kairosoftu nehráli, potom vám doporučujeme, abyste to rychle napravili. Jedná se totiž o jedny z nejlepších a také zatím jediných slušných budovatelsko – manažerských strategií pro Android. Typická je pro ně pixelartová grafika, ale především chytlavá hratelnost, která stojí někde na pomezí casual zážitku a propracovanějších her.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Magazine Mogul/“/]

[appbox googleplay net.kairosoft.android.magazine_en]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře