Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyAndroid aplikace si nyní můžete nainstalovat i přímo z vyhledávání Googlu

Android aplikace si nyní můžete nainstalovat i přímo z vyhledávání Googlu

Internetový gigant Google představil další zajímavou novinku. Tentokrát se nejedná o přesnější vyhledávání, nebo kosmetické změny Androidu, ale o něco mnohem viditelnějšího.

Při vyhledávání na Googlu nově můžete instalovat aplikace a hry přímo z výpisu výsledků. Po vepsání slovního spojení vám na prvním místě vyjede položka v Google Play Store, kde se po rozkliknutí objeví kartička, skrze níž rovnou můžete dát příkaz „Instalovat“.

Získávání nových aplikací tak bude o poznání rychlejší a proces snadnější. Dříve jsme totiž po vyhledání aplikace museli přejít do obchodu Google Play Store, což byl v podstatě jeden úkon navíc.

Jednodušší vyhledávání aplikací zatím bude dostupné pouze v aplikaci Vyhledávání Google. Nová funkce by se přitom postupně měla objevit ve všech zařízeních s Androidem. Pokud ji ještě nemáte, zkuste aplikaci ručně aktualizovat. Jestliže ani to nepomůže, budete muset čekat.

[appbox googleplay com.google.android.googlequicksearchbox]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/vyhledavani/“/]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře