Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyAndroid 6.0 Marshmallow obohatí funkcionalitu zahnutého displeje v Galaxy S6 edge

Android 6.0 Marshmallow obohatí funkcionalitu zahnutého displeje v Galaxy S6 edge

Poslední vlajková loď společnosti Samsung nabídla originální zahnutý displej, což bylo sice efektní, ale jinak nepříliš použitelné vybavení. To by se nyní mělo změnit, neboť Android 6.0 Marshmallow možnosti zahnutého displeje podstatně rozšíří.

Nová verze Androidu by v Galaxy S6 Edge, respektive v jeho zahnuté liště měla zpřístupnit ikonky nejpoužívanějších aplikací včetně S Planner, Twitteru nebo informačního kanálu o počasí a sportu. Díky ikonkám tak uživatelé budou mít při ruce všechno potřebné, takže už se v telefonu (alespoň v některých případech) nebudou muset zdlouhavě přehrabovat.

Postranní panel si přitom můžete nastavit podle svých představ a to v dodatečném nastavení, které najdete pod položkou „Edge displej + užitečné funkce“ v hlavní nabídce nastavení Androidu.

O možnostech Galaxy S6 Edge s Androidem Marshmallow informuje doprovodné video z YouTubu. Toto video ilustruje možnosti beta verze Androidu, kterou již někteří uživatelé testují. Jak se vám nová funkcionalita líbí?

Samsung-Edge-Plus-PCT

Zdroj: SamMobile

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře