Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyAndroid 4.4.3 KitKat pro Galaxy S5 bude dostupný už za několik dní

Android 4.4.3 KitKat pro Galaxy S5 bude dostupný už za několik dní

Samsung je jen krůček od toho, aby zahájil aktualizaci svých přístrojů Galaxy S5 a Galaxy Note 3 na operační systém Android 4.4.3 KitKat. S odvoláním na informace twitterového uživatele @superphone to tvrdí server gsmarena.com.

V případě aktuální vlajkové lodi korejského výrobce – Galaxy S5, bylo testování firmwaru již dokončeno a vše nasvědčuje tomu, že k uvolnění aktualizace dojde ještě tento měsíc, tedy v příštích několika dnech. Android 4.4.3 dostanou smartphony s čipsety Exynos i Snapdragon.

Firmware pro phablet Galaxy Note 3 je podle tabulky z uniklého interního dokumentu Samsungu momentálně ve finální fázi testování. Mezi uživatele by měl být rozesílán příští měsíc.

gsmarena_001

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Ať jde celý Samsung do prdele i s jeho aktualizacemi , když neumí ani na své starší zařízení jako Note 2 poslat aktualizaci mám ho rok a půl a proběhla pouze jedna na 4.3 a to jsem do něj vrazil 15000 Kč . Takže tohle je Můj první a poslední Samsung. Myslel jsem že se budou lépe starat o své vlajková lodě ale bohužel chyba lávky . U Samsung by asi měly vrátit prémie všichni pač je to žalostné jak mají svoje telefony v prdeli 🙂 Samsungshit

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře