Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyAndroid 4.0 Ice Cream Sandwich pro smartphone LG Optimus 2X odložen

Android 4.0 Ice Cream Sandwich pro smartphone LG Optimus 2X odložen

Pro některé z vás máme špatné zprávy. První ?dvoujádro? na světě, smartphone LG Optimus 2X, se nejnovější verze Androidu hned tak nedočká. Na sociální síti Facebook o tom informovala Singapurská pobočka asijského výrobce.

Majitelům tohoto telefonu bylo přitom dříve slibováno, že aktualizace bude uvolněna někdy v průběhu druhého čtvrtletí, nicméně nyní vyšlo najevo, že si budou muset – proti své vůli – ještě počkat.

Pokud vše půjde podle plánu, tak Optimus 2X prý povýší na zmrzlinový sendvič (Android 4.0 Ice Cream Sandwich) až během třetího čtvrtletí. A jak známe LG, termín se může ještě změnit.

Je to v každém případě velká ostuda. Znovu se ukázalo, že technická podpora ze strany tohoto korejského výrobce je přímo katastrofální, což nás, ale především majitelé jeho telefonů, ale samozřejmě nijak netěší.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře