Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyAndroid 4.0.4 Ice Cream Sandwich dorazil na telefony Sony Xperia U, Go...

Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich dorazil na telefony Sony Xperia U, Go a Sola

Dobrá zpráva přichází pro uživatele smartphonů Sony Xperia U, Go a Sola. Verze 4.0.4 systému Android je právě dostupná prostřednictvím programu PC Companion. Aktualizace je distribuována v několika vlnách, takže pokud jste na ní ještě nebyli upozorněni, nezoufejte, dočkáte se jí během následujících několika týdnů.

Její dostupnost můžete ověřit na oficiálních stránkách společnosti Sony. Majitelé modelu Sola mohou s příchodem Androidu 4.0.4 využívat funkce Glove, díky níž lze ovládat telefon bezdotykově i v rukavicích, což s nástupem podzimu a zimy nejeden z nich jistě ocení.

Android 4.0.4 mimo to přináší i nové aplikace aplikace Walkman, Album a Filmy, vylepšenou notifikační lištu, widgety, u kterých je možné měnit jejich velikost, lepší výdrž baterie, aplikaci pro sledování přenesených dat a pochopitelně také lepší výkon.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře