Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyAmazing Loot Grind: Originální hra pro Android a iOS postavená jenom na...

Amazing Loot Grind: Originální hra pro Android a iOS postavená jenom na lootu

Také při hraní RPG her trpíte neovladatelným stračím reflexem? Chtěli byste mít všechny ve hře dostupné předměty a to nejlépe teď hned? Tak to nepřehlédněte novou hru s názvem Amazing Loot Grind. 

Amazing Loot Grind je v podstatě jenom o grindování a s tím spojeného lootování. Vaším úkolem je postupně otevírat truhly s překvapením. Jestliže přitom narazíte na nepotřebné haraburdí, tak ho prodáte. Pokud najdete lepší vybavení, tak ho vložíte do slotů svého hrdiny. Přitom platí přímá úměra, že čím lepší statistiky zvyšují šanci na nalezení vzácnějších a mocnějších předmětů. A to je vlastně celé. Ve hře nenarazíte na žádné významnější komplikace, takže ji docela s přehledem můžeme zařadit do žánru tzv. „time wasters“ po bok titulů jako Bitcoin Billionaire.

Jak píší autoři Amazing Loot Grind, tato hra je pouze experimentem. Obnažuje jednu ze základních mechanik RPG her až na kost. Také kvůli tomu je na Google Play Storu a Apple App Storu k dispozici ke stažení zcela zdarma a bez jakýchkoliv mikrotransakcí.

[appbox googleplay com.starpenguin.amazinglootgrind]

[appbox appstore 1049627663]

amazing-loot-grind-obr

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře