Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyAlza spouští nový klubový program Alza Premium. Nabízí dopravu zdarma, hudbu a...

Alza spouští nový klubový program Alza Premium. Nabízí dopravu zdarma, hudbu a filmy za předplatné

Nový program Alza Premium je založen na principu klubového členství, jehož účastníci získávají řadu výhod. Alza nabízí zdarma nejen dopravu, ale také filmy, hudbu, přednostní výdej zboží nebo prodlouženou lhůtu na vrácení v délce 30 dnů.

„Zavedení Alza Premium pro nás bylo logickým krokem v rozšiřování a zlepšování našich služeb. U Alzy dnes zákazníci nakupují nejen počítače, mobilní telefony a elektroniku, ale také hračky, sportovní potřeby, drogerii, módní doplňky nebo kosmetiku. S růstem sortimentu nabízíme i stále širší spektrum špičkových služeb,“ uvedl Oleg Vojtíšek, strategický obchodní ředitel Alzy.

Díky prémiovému programu Alzy zákazníci mohou nakupovat kdykoliv, cokoliv chtějí, aniž by museli řešit cenu za dopravu či nákupy plánovat. „Jako byste byli neustále v obchodě. Nezáleží na tom, jestli si koupíte šampon nebo ledničku, vše doručíme zdarma,“ doplnil Vojtíšek. V nabídce klubu je více než 1 500 filmů a 2 miliony hudebních skladeb. Všechny filmy a hudba jsou na jednom místě, není nutné je stahovat a jsou bez reklam. „Nové filmy a hudbu přidáváme každý den. Za jeden týden například přidáme deset tisíc nových skladeb,“ sdělil Vojtíšek.

Výjimečné je i prodloužení lhůty pro vrácení zboží, která činí v případě Alza Premium celý měsíc. V rámci programu bude zákazníkům, kteří si budou chtít vyzvednout zboží osobně, objednávka vydána na všech prodejnách přednostně. Členství v klubu Alza Premium stojí 2 490 Kč nebo 95 eur ročně. Všem zákazníkům, kteří se chtějí o výhodách členství přesvědčit, nabízí Alza první měsíc na zkoušku zdarma.

poz1

Zdroj: Alza

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře