Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyAlien vs. Predator: Evolution – Horor, který vás udrží v napětí a...

Alien vs. Predator: Evolution – Horor, který vás udrží v napětí a nabídne hektolitry krve

Dvě nejslavnější mimozemské potvory, hutná atmosféra nabitá strachem, spousta akce, krve a několik hodin zábavy, kdy se budete parádně bavit. Tak by se dalo shrnout to, co přináší očekávaná hra společností Fox Entertainment a Angry Mob Games – Alien vs. Predator: Evolution.

Příběh hry je rozdělený do několika kampaní, které se odehrávají v různých arénách, ve kterých si zahrajete jak za Vetřelce, tak i za mimozemského lovce.

Vetřelec je mimozemský tvor s kyselinou místo krve. Dospělý jedinec umí lézt po stěnách, jako zbraně používá své pařáty na předních nebo všech čtyřech končetinách při skoku a ocas s ostrým bodcem. Na oběť často útočí skokem. Nejděsivější na něm je jeho vnitřní, výsuvná čelist, kterou dokáže prorazit lebku.

Naopak Predátor je vyspělá a inteligentní bytost, která je vybavena řadou technicky dokonalých zbraní a jehož kultura je založena na lovu. S oblibou sbírá trofeje v podobě lebek všech druhů, na které při honu narazí.

Hra Alien vs. Predator: Evolution se odehrává na vzdálené planetě, na které se odehrává boj mezi jednotlivými klany Predátorů. Vaším cílem bude zničit vetřelčí královnu, která klade vajíčka a zabránit klanu Super Predátorů v dominanci.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře