Středa, 12 června, 2024
DomůNovinkyV aktuální nabídce T-Mobile je deset telefonů za symbolickou cenu 1 Kč

V aktuální nabídce T-Mobile je deset telefonů za symbolickou cenu 1 Kč

Už od jedné koruny si mohou zákazníci pořídit nový telefon od T-Mobile. V nabídce platné od 17. ledna do konce února je nově deset telefonů za symbolickou cenu, které je možné získat s aktivací nového tarifu či při prodloužení stávající smlouvy.

Nabídka zvýhodněných telefonů je dostupná všem nefiremním zákazníkům, kteří si v příslušném období aktivují nový tarif nebo si prodlouží smlouvu s některým z tarifů z nové tarifní generace Mobil. Za 1 Kč lze získat například mobilní telefon Huawei Y6 2017 s tarifem Mobil M, u vyšších tarifních řad Mobil je pak nově za 1 Kč na výběr celkem 9 telefonů různých značek. Výše slevy se v porovnání s běžnými cenami na trhu pohybuje od 1 600 až po 5 000 Kč podle vybraného tarifu. Nabídka platí i pro Twist zákazníky přecházející na paušál.

Nabídka deseti nově zvýhodněných telefonů, jejichž přehled naleznete níže, se může měnit a je platná do 28. února 2018 nebo do vyprodání zásob. Nově zvýhodněné telefony přibývají k doposud nabízeným modelům CAT B30, HTC Desire 650, LG X Screen a LG 4c, jejichž cena při uzavření nebo prodloužení smlouvy rovněž začíná na 1 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře