Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyAktualizujte si váš iPhone a iPad na iOS 5.1.1. Co je nového?...

Aktualizujte si váš iPhone a iPad na iOS 5.1.1. Co je nového?

Apple právě zpřístupnil aktualizaci svého mobilního operačního systému pro zařízení iPhone, iPod touch a iPad. iOS 5.1.1 přináší uživatelům pouze drobná vylepšení, což potvrzuje i velikost instalačního balíku, který má skromných 54,5 megabajtů.

Aktualizace by měla zlepšit používání volby HDR pro fotografie pořízené pomocí zkratky na uzamčené obrazovce a opravovat drobné chybky, které mohly na novém iPadu znesnadňovat přepínání mezi 2G a 3G sítí a za určitých okolností ovlivňovat i přehrávání videa přes AirPlay.

Dále byla také vylepšena synchronizaci záložek a seznamů četby ze Safari a eliminován problém, který mohl po úspěšném nákupu způsobovat zobrazení upozornění ?Nelze koupit?.

Dostupnost aktualizace můžete zkontrolovat přímo v nastavení vašeho iProduktu nebo přes program iTunes.

I dnes je zájem uživatelů enormní a servery Applu nestíhají. My aktualizační soubor stahujeme už přibližně 15 minut a dalších 25 je prý ještě před námi.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře