Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyAktualizovaná aplikace DameJidlo.cz nabízí platbu kartou a další vychytávky

Aktualizovaná aplikace DameJidlo.cz nabízí platbu kartou a další vychytávky

Poslední verze mobilní aplikace DameJidlo.cz pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS přináší nové funkce. Zákazníci už mohou platit prostřednictvím platební karty přímo ve svém mobilním telefonu. Program rovněž nabízí možnost uložení čísla platební karty, což usnadní další objednávky.

Tuto možnost donedávna nabízela na českém trhu pouze aplikace slevového serveru Slevomat. Nově lze také použít na mobilním telefonu věrnostní kredity, které DameJidlo.cz rozdává za každou realizovanou objednávku.

DameJidlo.cz v mobilu dnes představuje velmi jednoduchý způsob, jak si objednat jídlo domů či do kanceláře z chytrého telefonu. Nemusíte mít u sebe peníze ani hledat platební kartu po kapsách, aplikace myslí na všechny nástrahy. V poslední verzi pak bylo zapracováno i na její rychlosti a stabilitě.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/DameJidlo/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře