Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyAktualizace Huawei Watch 3 přináší rychlé odpovídání na SMS a další vylepšení

Aktualizace Huawei Watch 3 přináší rychlé odpovídání na SMS a další vylepšení

Chytré hodinky Huawei série Watch 3 získaly novou aktualizaci, která přináší několik velmi užitečných vylepšení. Především je to rychlé odpovídání na SMS zprávy a také vylepšení funkce rozsvícení ciferníku pohybem zápěstí. Díky aktualizaci přišla také podpora pro více hudebních formátů pro přehrávání z paměti hodinek či detekce mytí rukou. Novinkou jsou také předinstalované Mapy Petal. Aktualizace přinesla i zjednodušené nabíjení díky automatickému zobrazení nabíjecího motivu ciferníku. Jako bonus přidává pětiminutovou zkušební verzi placeného ciferníku před nákupem.

Aktualizace se týká hodinek Huawei Watch 3 i Huawei Watch 3 Pro. Až do 10. října můžete navíc Huawei Watch 3 koupit na e-shopu se slevou 500 Kč, tedy za 10 999 Kč.

Chytré hodinky jsou ideálním pomocníkem, pokud se chystáte zhubnout nebo zlepšit svoji kondici. Zvlášť po období lock downu a práce na home office se to může hodit. Podle průzkumu výzkumné agentury IPSOS, který provedl pro společnost Huawei v 10 evropských zemích, 38 % Čechů přibralo v uplynulých měsících na váze, v průměru byl přírůstek 7 kilo. Zároveň má 46 % lidí v plánu zhubnout a 35 % z nich se chystá koupit si zařízení, které jim to ulehčí. Zvýhodněná nabídka Huawei je k tomu skvělou příležitostí.

zdroj: FoneTech

Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře