Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyAktualizace aplikace Audioteka pro iOS konečně udělá pořádek na Poličce!

Aktualizace aplikace Audioteka pro iOS konečně udělá pořádek na Poličce!

Oblíbená česká služba pro poslech audioknih si připravila novou aktualizaci své mobilní aplikace pro systém iOS. Právě vydaná verze zlepšuje zejména správu virtuální poličky se zakoupenými tituly.

Nové funkce ocení především všichni uživatelé, kteří mají na své virtuální Poličce početnou sbírku audioknih. Nahrávky se nyní sdružují do jednoho řádku, díky čemuž pravidelní posluchači audio verzí časopisů najdou všechna vydání přehledně na jednom místě.

Další novou funkcí je možnost již poslechnuté audioknihy na Poličce skrýt. Vylepšení se týkají i přehrávače, kde si uživatelé mohou vybrat, zda chtějí využívat tlačítka pro posun o 30 sekund nebo o celou kapitolu, případně obojí.

Verze 1.90 aplikace Audioteka pro iOS je poslední větší iterací v této generaci. Následující verze 2.0, která bude uvedena během letošního podzimu, bude od základů novou aplikací s jinou designovou i funkční koncepcí.

Aplikace Audioteka patří dlouhodobě mezi nejúspěšnější aplikace s lokálním českým obsahem v App Store. Stabilně se drží na předních příčkách mezi nejziskovějšími aplikacemi v celém App Store a na špičce žebříčku nejvíce stahovaných aplikací v kategorii Knihy. Celkem si aplikaci stáhlo již více než 120 tisíc uživatelů.

[appbox appstore id469378811]

4 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře