Pondělí, 8 srpna, 2022
DomůNovinkyAkční pecka Modern Combat 5: Blackout na Android, iOS i WP nyní...

Akční pecka Modern Combat 5: Blackout na Android, iOS i WP nyní jen za dolar!

Jedna z nejlepších akčních her minulého roku je v současné době k dispozici za pouhý dolar. Výrazné slevy mohou využít uživatelé Androidu, iOS i Windows Phone. 

Modern Combat 5: Blackout je tzv. prémiovou hrou. To znamená, že za jedny peníze dostanete celý její obsah, což je fér. Zvlášť pokud za ní dáte pouhý dolar, na který je hra zlevněna z původních 6 dolarů.

Modern Combat 5: Blackout je pro potřeby dotekových zařízení optimalizovaná FPS hra, ve které se vydáváte zatočit se vším zlořádem napříč podmanivými misemi v Benátkách, ale třeba i v Tokiu a dalších zajímavých městech světa. Vedle strhující akce je hlavní předností hry velmi propracované grafické provedení, o tom jsme vás ale už informovali v naší podrobné recenzi. Nyní tedy jen stručně. Pakliže máte rádi střílečky, tento titul si prostě nemůžete nechat ujít.

Sleva na akční hru Modern Combat 5: Blackout je časově omezena, tvůrci z Gameloftu přitom neprozradili, kdy přesně končí, proto s případným nákupem hry neváhejte ani minutu. Jak vyplývá i z naší recenze, tahle hra za to opravdu stojí.

Modern Combat 5: mobile FPS
Modern Combat 5: mobile FPS
Vývojář: Gameloft SE
Cena: Zdarma
‎Modern Combat 5
‎Modern Combat 5
Vývojář: Gameloft
Cena: Zdarma+
The app was not found in the store. 🙁
Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře