Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyAkce Overwatch bude následující víkend zdarma

Akce Overwatch bude následující víkend zdarma

Pro ty z vás, kteří stále uvažují nad nákupem Overwatch, si studio Blizzard připravilo jedinečnou příležitost. Od 17. do 20. listopadu si budete moci zahrát tuto futuristickou střílečku bezplatně. A to na všech platformách, tedy PC, PlayStationu 4 i Xboxu One.

Hru bude možné stahovat ze serveru Battle.net a příslušných obchodů pro obě konzole v pátek od 20. hodiny večerní. Během nadcházejícího víkendu získáte přístup k šestnácti mapám, 26 hrdinům a všem herním režimům. Veškerý progres navíc zůstane spojený s vaším účtem. Pokud následně hru zakoupíte, neztratíte žádné statistiky či nahrané lootboxy. Jediné, co vám bude upřeno, je možnost plnit achievementy.

Overwatch je svižná, mnohobarevná a různorodá FPS. Vysvětlit, jak hra funguje, je snadné. Ostříleným hráčům stačí říct, že je to hezčí a střelenější obdoba titulu Team Fortress 2.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře