Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyAge of Civilizations Europe je výborná tahová strategie v českém jazyce

Age of Civilizations Europe je výborná tahová strategie v českém jazyce

Tahových strategiích pro Android je celá hromada. Doteková platforma je tomuto typu her totiž už z podstaty věci nakloněna. Jen málokterá z nich je ovšem natolik kvalitní, aby si vaši pozornost zasloužila. Age of Civilization Europe je jiná. 

Age of Civilization Europe nás zavádí do Evropy rozdělené až na 270 provincií. Vaším úkolem je všechny tyto provincie ovládnout a to nejlépe co nejefektivněji a v co nejkratším možné čase. A tak rekrutujete vojáky, rozesíláte je na fronty, stavíte nové budovy a vylepšení jako jsou věže či opevnění a hospodaříte s penězi tak, abyste se nedostali do záporných čísel.

I přestože na hře pracoval jen jeden jediný člověk, jedná se o velmi bohatý kousek, který vám nabídne spoustu hodin zábavy. Vedle náhodné hry jsou připraveny také scénáře, v nichž se pokusíte popasovat s rozložením sil, které v Evropě nastalo v roce 1914, 1936, 1939, 1941 a ve studené válce. Nové scénáře navíc neustále přibývají a kdybyste se opravdu začali nudit, vždycky můžete porovnat své výsledky v tabulce s hráči po celém světě, nebo se pustit do nevyčerpatelné volné hry.

Age of Civilizations Europe je k dispozici pro platformu Android. Z Google Play si ji můžete stáhnout přibližně za 40 korun. Zkušební verze hry je k dispozici zdarma. A ještě jedna skvělá informace na konec. Hra je i v českém jazyce!

[appbox googleplay age.of.civilizations.europe.jakowski.lite]

[appbox googleplay age.of.civilizations.europe.jakowski]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře