Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyAcer chystá dva telefony nižší třídy, modely Liquid Z630 a Liquid Z530

Acer chystá dva telefony nižší třídy, modely Liquid Z630 a Liquid Z530

Ještě před začátkem veletrhu IFA, který se i letos uskuteční v německém Berlíně, unikly na web specifikace a rendery chystaných smartphonů Liquid Z530 a Z630 od Aceru.

Ze zprávy webu winfuture.de vyplývá, že obě novinky budou používat čtyřjádrový procesor MediaTek MT6735 s taktem 1,3 GHz a 2 GB operační paměti. Větší Liquid Z630 bude sázet na 5,5palcový HD IPS displej a nabídne 16 GB uživatelské paměti. Zatím však nevíme, zda ji bude možné dále rozšířit pomocí paměťových karet. Dvojice fotoaparátů by měla nabídnout osmimegapixelové rozlišení. Slušnou výdrž pak obstará 4000mAh akumulátor, se kterým jistě nebude problém přežít dva i více dní bez elektrické zásuvky.

Druhá z novinek, Liquid Z530, bude o něco menší, neboť jeho HD IPS displej doroste jen do velikosti pět palců. Kapacitu baterie zatím nevíme a neznámé je ostatně také rozlišení hlavního i čelního fotoaparátu.

K představení nových telefonů od Aceru dojde na veletrhu IFA 2015, který začíná příští pátek, tedy 4. září. V Berlíně bychom se měli dozvědět nejen kompletní specifikace, ale také datum zahájení prodeje a cenu.

1 2
Acer Liquid Z630 a Z530 (foto: winfuture.de)

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře