Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinky2Do: Stáhněte si zdarma nejlepší úkolovník pro iOS

2Do: Stáhněte si zdarma nejlepší úkolovník pro iOS

Aplikací týdne v App Store se stal profesionální plánovač a úkolovník 2Do. Pro uživatele to znamená, že si aplikaci do svých zařízení s iOS mohou stáhnout zdarma. Speciální akce potrvá do 12. června. Obvyklá cena 2Do je 15 dolarů, ušetřit tedy můžete zhruba 366 korun.

2Do je velice oblíbená aplikace s pěkným designem, která slouží k přehlednému plánování úkolů. Ty lze rozdělit na tři typy: klasické úkoly, projekty a seznam úkolů s odškrtáváním jednotlivých položek. Pokud zapisujete hodně úkolů, můžete jim přiřadit štítky, což vám následně usnadní vyhledávání. Další výhodou je, že k úkolům lze nahrát také přílohu v podobě obrázku nebo hlasového záznamu, nemusíte se tak omezovat pouze na textový popis.

Aplikace si kromě iPhonů, iPodů touch a iPadů od poslední verze 3.5 rozumí také s chytrými hodinkami Apple Watch. Abyste si 2Do mohli nainstalovat, je zapotřebí systém iOS 8.0 a novější.

[appbox appstore id303656546]

3 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře