Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyZúčastněte se druhého ročníku festivalu krátkometrážních filmů Můj příběh v minutě

Zúčastněte se druhého ročníku festivalu krátkometrážních filmů Můj příběh v minutě

Od pátku 1. listopadu mají amatérští i profesionální filmaři šanci zúčastnit se 2. ročníku festivalu krátkometrážních filmů Můj příběh v minutě. První ročník zaznamenal vysokou odezvu u mladých tvůrců a studentů. Nový ročník si klade za cíl na tento úspěch navázat, i proto jsou nově mezi soutěžící zařazeni také majitelé telefonů HTC s funkcí HTC Zoe.

Festival Můj příběh v minutě letos vyhlásil trojici kategorií Parodie, Moje rodina v minutě a Volná tvorba. Pro majitele telefonů HTC s uživatelským prostředím HTC Sense 5 nebo 5.5 je navíc přichystána speciální kategorie HTC Zoe aneb Můj příběh v půlminutě.

V rámci té mohou uživatelé zaslat soutěžní příspěvek sestříhaný technologií HTC Zoe Highlight video, která z vybrané fotogalerie dynamicky sestříhá video s přednastaveným nebo vlastním hudebním podkresem.

Vítěz každé kategorie získá mobilní telefon HTC One. Absolutní vítěz, který vzejde ze čtveřice vítězných videí, získá jako hlavní cenu 10 000 Kč. Diváci mohou na YouTube kanálu projektu navíc určit, kdo získá tzv. „diváckou výhru“. Soutěžící, jehož video k poslednímu dni festivalu získá nejvíce lajků, taktéž získá nový HTC One.

51

V odborné porotě opět kromě zástupce výrobce telefonů HTC zasedne také režisér a herec Jakub Kohák, který je zároveň tváří festivalu, a zakladatel portálu ČSFD.cz Martin Pomothy. Ve druhém ročníku navíc porotu doplní Václav Rybář, šéfredaktor portálu MovieZone.cz, a Nikolai Lazarev, kameraman a střihač Prima COOL.

Mediálními partnery festivalu jsou portály ČSFD.cz a MovieZone.cz. Více informací najdete na www.mujpribehvminute.cz. Vizuál projektu je ke stažení zde nebo zde (bílé pozadí), plakát projektu pak zde. Projekt pro české zastoupení HTC organizuje agentura Whispr communications.

Zdroj: HTC TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře