Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyZtrácíte klíče? Počítáte si kroky? Do prodejen T-Mobilu dorazily wearables a smarthome...

Ztrácíte klíče? Počítáte si kroky? Do prodejen T-Mobilu dorazily wearables a smarthome produkty

Operátor pokračuje v avizované strategii podpory „internetu věcí“ a rozšiřuje portfolio wearables a smarthome (zařízení pro chytré domácnosti) na svých prodejnách.

Vytipovaných sedm chytrých výrobků je k dispozici na pěti vybraných prodejnách – v Praze v KOC Smíchov a Centrum Chodov, v Hradci Králové v OC Futurum, v Brně Galerie Vaňkovka a v Ostravě Avion Shopping Park.

„Sortiment jsme rozšířili například o výrobky zaměřující se na zdravotní stav a fyzickou aktivitu zákazníka,“ říká Milan Hába, ředitel technologických a obchodních inovací, a dodává: „Jelikož jde o velmi dynamickou kategorii zboží, výrobky budeme poměrně často obměňovat.“

V nabídce nechybí měřič aktivity se senzorem srdečního tepu MIO Fuse aktivity tracker za 4 499 Kč, zápěstní snímač denní aktivity a kvality spánku iHealth EDGE AM3s za 2 399 Kč, osobní tělesný analyzátor iHealth Core HS6 Wifi za 3 899 Kč měřící index BMI, podíl svalů, tuku a vody v těle či zápěstní měřič krevního tlaku iHealth SENSE BP7 za 2 399 Kč.

Ve výběru je ale i velmi praktická samolepka na hledání předmětů StickNFind za 1 599 Kč nebo chytrá LED Bluetooth žárovka s reproduktorem MiPow Playbulb Color za 1 799 Kč, kterou si uživatel může rozsvítit přes mobilní telefon a streamovat s ní hudbu. Pro náročnější zákazníky je do nabídky zařazena i základní sada pro zabezpečení bytu, domu či garáže – iSmartAlarm za 5 999 Kč.

Edge_HomepageHero

Zdroj: T-Mobile TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře