Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyZnáme datum vydání strategie Warcraft 3: Reforged!

Známe datum vydání strategie Warcraft 3: Reforged!

Warcraft 3: Reforged, což není nic jiného než kompletní předělávka původní hry Warcraft 3 a datadisku The Frozen Throne, už znám datum svého vydání. Letos už to bohužel do obchodů nestihne. Oficiální datum vydání je stanoveno na 28. ledna.

Chystaný Warcraft 3: Reforged toho oproti původní hře, od jejíhož vydání uběhlo již dlouhých sedmnáct let, nabídne poměrně dost nového. Chybět nebude podpora 4K zobrazení, čekají nás nové animace a rovněž by měl být zahrnut modovací World Editor. Do hry se dostane i online multiplayer a podpora map, které budou vytvořené samotnými hráči. Změn reflektujících dobu vydání pak dozná i uživatelské rozhraní.

V základní edici se Warcraft 3: Reforged prodává za 30 eur (760 Kč), v této ceně je i rozšíření Frozen Throne. K dispozici je pak i o 10 eur dražší edice Spoils of War, která obsahuje bonusy do ostatních blizzardích her.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře