Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyZnáme cenu a dostupnost odolného tabletu Samsung Galaxy Tab Active

Známe cenu a dostupnost odolného tabletu Samsung Galaxy Tab Active

Na český trh míří odolný tablet Samsung Galaxy Tab Active, který je určen zejména pro pracovníky do terénu. Nabízí odolnost proti vodě a prachu dle certifikace IP67 a díky odolnému anti-shock krytu odolá pádu z výšky 1,2 metru. K dostání bude ve verzi s WiFi i LTE.

Samsung Galaxy Tab Active je osmipalcový tablet s rozlišením 1 280 × 800 obrazových bodů a zřejmě i čtyřjádrovým procesorem, i když tuto informaci výrobce v tiskové zprávě neuvádí. Na zádech přístroje je umístěn 3,1Mpx fotoaparát s automatickým ostřením, který umožňuje snadno načíst čárové kódy. V horní části ochranného krytu je pak uschován robustní stylus C-Pen, který umožňuje ovládat displej i v pracovních rukavicích.

Pod odnímatelnou zadní skořápkou najdeme baterii s kapacitou 4 450 mAh, která by podle výrobce měla zajistit provoz až po dobu deseti hodin. Vestavěná koncovka POGO pro nabíjení zabraňuje poškození microUSB konektoru a zároveň umožňuje nabít několik zařízení současně.

K tabletu je možné si přikoupit také LAN/USB Hub adaptér (ET UP900UBEGWW), a tím získat dva USB porty a jeden Ethernet port pro připojení síťového kabelu (RJ45). Bezpečný, snadný a rychlý přístup k technické podpoře kdekoliv a kdykoliv získávají uživatelé prostřednictvím služby Smart Tutor.

Tablet Samsung Galaxy Tab Active bude k dostání od příštího týdne ve značkových prodejnách Samsung a u vybraných prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 11 599 Kč s DPH (verze WiFi) a 14 599 Kč s DPH (verze LTE).

1 2 3 4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře