Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyZnáme cenu chytrých hodinek Moto 360! Best Buy je bude nabízet za...

Známe cenu chytrých hodinek Moto 360! Best Buy je bude nabízet za 249,99 dolaru

Motorola zanedlouho představí novinku Moto 360. Připravované hodinky oslní především nádherným designem, jehož dominantou je kulatý ciferník. V prodeji se s nimi setkáme za několik týdnů za cenu 249,99 dolaru, v přepočtu 5 200 Kč (v Česku bychom se mohli vejít do 7 000 Kč). Vyplývá to z informací největšího prodejce spotřební elektroniky na světě, americké společnosti Best Buy. Známy už jsou i některé detaily výbavy Moto 360.

Hodinky od Motoroly mají mít displej s rozlišením 320 × 290 obrazových bodů (jemnost 205 ppi) a úhlopříčkou 1,5 palce. Před mechanickým poškozením, např. poškrábáním, jej má chránit krycí sklíčko Gorilla Glass 3 od Corningu. Moto 360 dále potěší odolností proti prachu a vniknutí vody při ponoření do hloubky 1 metr po dobu 30 minut. Ve výbavě budou mít i krokoměr a měříč srdeční frekvence.

Původně se první hodinky s kulatým displejem a platformou Android Wear měly začít prodávat v létě, ale Motorola svůj slib nedodržela. Tisková konference je naplánována na začátek září. Nedlouho poté Moto 360 zřejmě uvidíme v nabídce prodejců ve Spojených státech.

best-buy-moto-360

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře