Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyZmenšený smartphone Xperia i1 (Honami) nebude o kompromisech

Zmenšený smartphone Xperia i1 (Honami) nebude o kompromisech

Zatím ještě nedošlo ani k představení fotomobilu Xperia i1 (Honami) a na webu už se čile spekuluje, že Sony připravuje také jeho zmenšenou variantu. Telefon by měl mít menší displej s nižším rozlišením, o výkon se znovu postará Snapdragon 800 od výrobce Qualcomm se čtyřmi fyzickými jádry.

Na diskuzním fóru serveru esato.com se před několika hodinami objevila informace, že Sony vyvíjí zmenšeninu svého top modelu Honami.

Model označovaný prozatím jako Honami Mini má být poháněn procesorem Snapdragon 800. Paměť RAM bude mít kapacitu 2 GB, uživatelská paměť potom 16 GB. Rozšíření pomocí paměťových karet bude možné.

Displej s rozlišením 1280 × 720 obrazových bodů nabídne úhlopříčku 4,3 palce a fotoaparát se pochlubí rozlišením 20,7 megapixelu, stejně jako u vrcholného Sony.

Podle dostupných informací má smartphone používat operační systém Android ve verzi Jelly Bean a kapacita jeho baterie bude 2400 mAh.

Sony top model Xperia i1 (Honami) představí 4. září na veletrhu v Berlíně. Kdy dojde k odhalení kompaktnější varianty, je ve hvězdách.

SonyZdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře